Київ: +380 44 201-31-30

Участники

Компанія 3NET була створена командою молодих спеціалістів у
2005 році. На сьогодні, мережа 3NET є найбільшим інтернет
провайдером міста Красилів та Красилівського району Хмельницької

обл.

Компанія Білінк – це провайдер, що надає послуги оптоволоконного Інтернету та цифрового телебачення за технологією IPTV

ТОВ "Айті-Інвест" пропонує скористатися високошвидкісною оптико-волоконною мережею передачі даних і отримання доступу до мережі Інтернет. Оператор постійно тримає курс на випереджаючий розвиток інфраструктури компанії і переліку послуг, що надаються клієнтам

Оператор зв'язку працює на ринку України з 2000 року та надає широкий спектр послуг:доступ до мережі Інтернет, канали передачі даних, колокейшн, хостинг, VPS,VoIP телефонію, корпоративну пошту, ІТ-аутсорс та консалтинг.


Региональный оператор связи предоставляющий услуги Интернет, каналов

передачи данных, телефонии, IPTV

Надає послуги підключення до високошвидкісного інтернет-каналу для бізнесу в Києві з 2009 року. З кожним роком мережа покриває все більше міст України.

Компанія Ланет Нетворк – всеукраїнський інтернет-провайдер. Основний напрям діяльності - організація безлімітного доступу до інтернет- і кабельного телебачення для приватних осіб та корпоративних клієнтів за доступними цінами.

Компанія Hosting.UA є одним із найбільших хостинг-провайдерів, що надає послуги Unix i Windows хостинга, реєстрації доменів, оренди виділеного сервера, колокації. Вибравши одну з послуг клієнт зможе завжди оптимально керувати своїми веб-проєктами.